مانومتر فشار کپسول که برای اندازه گیری دقیق فشار گاز طراحی شده است.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نام | فشار پایین / فشار سنج کپسول |
| اندازه صفحه | 63/100mm (یا اندازه سفارشی در دسترس) |
| پرونده | فولاد سیاه، فولاد ضد زنگ |
| فشار | Mpa، سایر واحدهای مقیاس bar، psi، kg/cm2 و غیره (اختیاری) |
| حلقه | گيسکت زير پنجره |
| حرکت | مس، اس اس |
| سوکت | مس، اس اس |
| لوله بوردون | فوسفور برنز، SS |
| صفحه شماره گیری و نشانگر | آلومینیوم |
| پنجره | شیشه؛ شیشه ایمنی |
| اندازه های اتصال | 1/8 "برای 15؛ 1/4 برای 2 "، 2.5" مورد؛ 1/2 برای 4"، 6" |
| رشته های اتصال | رشته متریک، NPT، BSP (G، PF) ، BSPT (ZG، PT) |
| نصب | پايين / پشت |
| مایع | خشک، پر از سیلیکون یا گلیسیرین |
| دقت | 2.5٪ (63mm) - 1.6٪ (100mm و 150mm) |
| محدودیت فشار | ثابت: 3/4x مقدار کامل مقیاس نوسان: 2/3x مقدار مقیاس کامل زمان کوتاه: مقدار مقیاس کامل |
Qingdao DaZeFengYang یک تولید کننده حرفه ای فشار سنج و ابزار سخت افزاری و عضو انجمن ملی سخت افزاری چین است.
ما با متخصصان فنی بسیار ماهر خود تلاش کرده ایم که کیفیت فشار سنج را مطابق با الزامات GB / T (استانداردهای چینی) و استانداردهای بین المللی برآورده کنیم.و قبلاً گواهینامه های ISO9001 و CE را برای تمام محصولات ما به دست آورده ایم، از جمله فشار سنجها، تنظیم کننده های گاز، مشعل های برش و مشعل های جوش.
در طول سال های توسعه، ما در حال حاضر یک انتخاب چشمگیر از محصولات، هر دو ویژه و استاندارد، با قیمت های رقابتی و تحویل قابل اعتماد ارائه می دهیم.فروش سریع و خدمات پس از فروش ما باعث می شود شرکت ما برای مشتریان در سراسر جهان جذاب باشد، به خصوص توزیع کنندگان و واردکنندگان از اروپا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، آمریکا و استرالیا.
خوش آمدید به تماس با ما از طریق تلفن، ایمیل یا بازدید از شرکت ما. ما صادقانه امیدواریم که برای ایجاد یک آینده فوق العاده با شما.