| نام | دستگاه پر کردن بالون نورپردازی پزشکی 30ATM فشار سنج 40mm |
| اندازه صفحه | 40mm (یا اندازه سفارشی در دسترس) |
| پرونده | جعبه پلاستیکی |
| فشار | Mpa، سایر واحدهای مقیاس bar، psi، kg/cm2 و غیره (اختیاری) |
| حلقه | هيچکدوم |
| حرکت | مس |
| سوکت | مس |
| لوله بوردون | برنز |
| صفحه شماره گیری و نشانگر | آلومینیوم |
| پنجره | پلاستیک |
| اندازه های اتصال | 1/8 "برای 1.5"، 1/4 برای 2"، 2.5" مورد؛ 1/2 برای 4"، 6" |
| رشته های اتصال | رشته متریک، NPT، BSP (G، PF) ، BSPT (ZG، PT) |
| نصب | پایین (یا پانل، نصب پایین در دسترس) |
| دقت | 1.5" ((40mm) ، 2" ((50mm) ، 2.5 ((63mm) - 2.5٪ 4" ((100mm) و 6" ((150mm) - 1.6٪ |
| محدودیت فشار | ثابت: 3/4x مقدار کامل مقیاس نوسان: 2/3x مقدار مقیاس کامل زمان کوتاه: مقدار مقیاس کامل |
Qingdao DaZeFengYang یک تولید کننده حرفه ای فشار سنج و ابزار سخت افزاری و عضو انجمن ملی سخت افزاری چین است.
ما در کنار کارشناسان فنی بسیار ماهر خود، تلاش کرده ایم تا با معیارهای کیفیت برای فشار سنجها مطابق با الزامات GB / T (استانداردهای چینی) و استانداردهای بین المللی مطابقت داشته باشیم.ما برای تمام محصولات ما گواهینامه ISO9001 و CE را به دست آورده ایم، از جمله فشار سنجها، تنظیم کننده های گاز، مشعل های برش و مشعل های جوش.
بعد از سال ها توسعه، ما اکنون انتخاب چشمگیر از محصولات، هم ویژه و هم استاندارد، با قیمت های رقابتی و تحویل قابل اعتماد را ارائه می دهیم.فروش سریع و خدمات پس از فروش ما باعث می شود شرکت ما برای مشتریان در سراسر جهان جذاب باشد، به خصوص توزیع کنندگان و واردکنندگان از اروپا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، آمریکا و استرالیا.
خوش آمدید به تماس با ما از طریق تلفن، ایمیل، یا بازدید از شرکت ما. ما صادقانه امیدواریم که برای ایجاد یک آینده فوق العاده با شما.
ایمیل: فروش1@qddzfy.com
واتساپ:+8615153253081