| اندازه | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| کپسول | برنج یا فولاد ضد زنگ |
| دقت فشار | 2.5٪ |
| موضوع اتصال | BSP/NPT/G/M |
| شماره گیری کنید | آلومینیوم |
| مواد مورد استفاده | فولاد سیاه یا فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه های اتصال | 1/4 1/2 |
| اشاره گر | آلومینیوم مشکی |
| کپسول | برنج یا فولاد ضد زنگ |
| بندر | چنگداو |
| دقت فشار | 2.5٪ |
|---|---|
| اشاره گر | آلومینیوم مشکی |
| بندر | چنگداو |
| مواد مورد استفاده | فولاد سیاه یا فولاد ضد زنگ |
| شماره گیری کنید | آلومینیوم |
| نوع نمایش | آنالوگ |
|---|---|
| نخ | 1/8''g/npt/m |
| دقت | ± 4٪ |
| اندازه | ۲۳ میلیمتر۲۵ میلیمتر۲۸ میلیمتر۳۸ میلیمتر |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
|---|---|
| نوع نمایش | آنالوگ |
| دقت | ± 4٪ |
| واحد مقیاس | "بار"، "پسي" و غیره |
| جزئیات بیشتر | موجود سفارشی کردن |
| نظر شما | قابل قبول |
|---|---|
| اندازه | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| بندر | چینگدائو، شانگهای، نینگبو |
| نوع نمایش | آنالوگ |
| اندازه اسمی | 22mm-41mm |
| واحد مقیاس | "بار"، "پسي" و غیره |
|---|---|
| بندر | چینگدائو، شانگهای، نینگبو |
| نوع نمایش | آنالوگ |
| جزئیات بیشتر | موجود سفارشی کردن |
| دقت | ± 4٪ |
| تولید تجربه | 11 سال |
|---|---|
| اندازه | 150 میلی متر |
| کوه | پایین |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| دقت | 0.4 ± از مقیاس کامل |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
|---|---|
| کوه | پایین |
| دقت | 0.4 ± از مقیاس کامل |
| بندر | چینگ دائو، شانگهای |
| جای اصلی | ساخته شده در چین |