| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| دامنه فشار | 300bar 400bar.. |
| اندازه مورد | 100 میلی متر |
| درجه حرارت محیط. | -20℃~60℃ |
| حالت نمایش | نمایشگر 5 رقمی + نشانگر پرتو آنالوگ |
|---|---|
| اندازه | 100 میلی متر |
| گارانتی کیفیت | 12 ماه |
| محدودیت های فشار | خلاء، 0-1000 بار |
| مسکن | فولاد ضد زنگ |
| دامنه فشار | 30 inHG (خلاء) تا 15000psi |
|---|---|
| تولید تجربه | 11 سال |
| مواد اتصال | فولاد ضد زنگ یا فولاد سیاه |
| دقت | ± 2.5٪ یا ± 1.6٪ از مقیاس کامل |
| قطعات خیس شده | برنج یا فولاد ضد زنگ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 80mm، یا 80mm/ 100mm |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| دامنه فشار | -0.1-100 مگاپاسکال |
| اندازه مورد | 80 میلی متر |
| درجه حرارت محیط. | -20℃~60℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| دامنه فشار | -0.1-100 مگاپاسکال |
| اندازه مورد | 65 میلی متر |
| درجه حرارت محیط. | -10℃~60℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | ۶۵ میلی متر یا ۸۰ میلی متر/ ۱۰۰ میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| دامنه فشار | -0.1-100 مگاپاسکال |
| اندازه مورد | 63 میلی متر |
| درجه حرارت محیط. | -10℃~60℃ |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
|---|---|
| دامنه فشار | -0.1-100 مگاپاسکال |
| اندازه مورد | 63 میلی متر |
| درجه حرارت محیط. | -10℃~60℃ |
| کوه | بازگشت |