| مواد | فولاد سیاه یا فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | کیسه پلاستیکی داخلی، کارتن صادراتی به بیرون. پالت اختیاری است. |
| زمان تحویل | 5-30 روز |
| شرایط پرداخت | TT,LC.Alipay.Western Union |
| قابلیت ارائه | 30-50 هزار در ماه |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Pressure type | Gauge Pressure |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Clamp Size | 50.5mm/64mm |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Connection | Bottom |
| Oem | Yes |
| مواد عنصری | 304Ss |
|---|---|
| مسکن | فولاد ضد زنگ |
| ارتباط | M20*1.5، 1/2،1/4 یا موارد دیگر |
| محدودیت های فشار | خلاء، 0-1000 بار |
| حالت نمایش | نمایشگر 5 رقمی + نشانگر پرتو آنالوگ |
| Over Pressure | 1.5×FS |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
| Connection Location | Bottom |
| Size | 2.5" |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
|---|---|
| Flange Size | DN25 (can Be Customized For Other Size) |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Size | 2.5" |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| مسکن | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| حالت نمایش | نمایشگر 5 رقمی + نشانگر پرتو آنالوگ |
| اندازه | 80 میلی متر |
| گارانتی کیفیت | 12 ماه |
| ارتباط | M20*1.5، 1/2،1/4 یا موارد دیگر |