| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
|---|---|
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Case Size | 60mm |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
|---|---|
| نوع نمایش | آنالوگ |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| دقت | ± 4٪ |
| نخ | 1/8''g/npt/m |
| دقت | ± 4٪ |
|---|---|
| بندر | چینگدائو، شانگهای، نینگبو |
| نظر شما | قابل قبول |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| اندازه اسمی | 22mm-41mm |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | ۶۵ میلی متر یا ۸۰ میلی متر/ ۱۰۰ میلی متر |
| حالت نمایش | نمایشگر 5 رقمی + نشانگر پرتو آنالوگ |
|---|---|
| محدودیت های فشار | خلاء، 0-1000 بار |
| گارانتی کیفیت | 12 ماه |
| دمای کاری | 20-140 درجه فارنهایت (6.67- تا 60 درجه سانتی گراد) |
| مسکن | فولاد ضد زنگ |
| شماره گیری مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه | ۶۰ میلی متر |
| اندازه شماره گیری | 2.5 اینچ |
| نوع نصب | مستقیم پایین یا عقب |
| اندازه اتصال | 1/4 اینچ NPT |
| روغن | همان طور که خواسته شده |
|---|---|
| کوه | پایین یا محوری |
| دامنه فشار | 30 inHG (خلاء) تا 15000psi |
| اندازه شماره گیری | 2 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| خدمات | خدمات پس از فروش کامل |
|---|---|
| مواد مورد استفاده | فولاد سیاه یا فولاد ضد زنگ |
| کپسول | برنج یا فولاد ضد زنگ |
| شماره گیری کنید | آلومینیوم |
| بندر | چنگداو |