| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
| اندازه | 2" 1.5" 1" |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | SS316 |
| گارانتی | 1Y |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| مواد | فولاد سیاه |
| مکان اصلی | ساخت چین |
| محدوده فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| مواد | فولاد رنگی |
| مکان اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 50 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| محدوده فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| مواد | فولاد رنگی |
| مکان اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 50 میلی متر |
| محدوده فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| مادی | SS304 SS3016 |
|---|---|
| رنگ | نقره |
| مزایا | ضد رطوبت، مقاوم در برابر سایش، سازگار با محیط زیست، با دوام بالا |
| جزئیات بسته بندی | کیسه پلاستیکی داخلی، کارتن صادراتی به بیرون. پالت اختیاری است. |
| زمان تحویل | 5-30 روز |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | فشار سنج کوچک |
| مواد | برنج با روکش کروم |
| اندازه | 22-38 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه | 2.5 اینچ (63 میلی متر) |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | کیس SS و قطعات داخلی برنجی |