| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 80mm، یا 80mm/ 100mm |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| دامنه فشار | -0.1-100 مگاپاسکال |
| اندازه مورد | 65 میلی متر |
| درجه حرارت محیط. | -10℃~60℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| دامنه فشار | -0.1-100 مگاپاسکال |
| اندازه مورد | 80 میلی متر |
| درجه حرارت محیط. | -20℃~60℃ |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
|---|---|
| دامنه فشار | -0.1-100 مگاپاسکال |
| اندازه مورد | 63 میلی متر |
| درجه حرارت محیط. | -10℃~60℃ |
| کوه | بازگشت |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
| اندازه اسمی | 80 میلی متر |
| دقت | 1٪، 0.5٪، 0.4٪، 0.2٪، 0.1٪، 0.05٪ در گزینه |
| نمایش دادن | صفحه نمایش LCD دیجیتال 4-5 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| دامنه فشار | 300bar 400bar.. |
| اندازه مورد | 100 میلی متر |
| درجه حرارت محیط. | -20℃~60℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| مواد | کیس استیل مشکی |
| جای اصلی | ساخت چین |
| دامنه فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| روغن پر شده | سفارشی |
| مواد مورد | فولاد ضد زنگ |
| ارتباط | مس |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | تولید کننده |
| اندازه اسمی | 65 میلی متر |
| دقت | 1٪، 0.5٪، 0.4٪، 0.2٪، 0.1٪، 0.05٪ در گزینه |
| نمایش دادن | صفحه نمایش LCD دیجیتال 4-5 |
| Size | 2.5" |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Over Pressure | 1.5×FS |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |