| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| پنجره ها | شیشه |
| محدوده | 0-1000بار |
| تولید تجربه | ده سال |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه شماره گیری | 63 میلی متر |
| مواد | قاب فولادی سیاه / فولاد ضد زنگ |
| خدمات | خدمات پس از فروش کامل |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
| اندازه | 2" 1.5" 1" |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | SS316 |
| گارانتی | 1Y |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| مواد | فولاد سیاه |
| مکان اصلی | ساخت چین |
| محدوده فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| مواد | فولاد رنگی |
| مکان اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 50 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| محدوده فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| مواد | فولاد رنگی |
| مکان اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 50 میلی متر |
| محدوده فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه مورد | 2.5 اینچ (60 میلی متر)، (2، 2.5، 4، 6 اینچ اختیاری) |
| گواهینامه | ISO9001 ، CE |
| کوه | back , bottom. پشت، پایین panel پانل |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |