| تضمین | 1 Y |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| مواد | کیس استیل مشکی |
| دامنه فشار | خلاء / مثبت |
| لوله بوردون | دم |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| دامنه فشار | خلاء / مثبت |
| لوله بوردون | دم |
| سبک | کوه پایین |
| اندازه مورد | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| پنجره ها | شیشه |
| دقت | 1.6٪ |
| مواد | مورد فولاد ضد زنگ / مورد فولادی |
| دم | فسفر برنز / فولاد ضد زنگ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه مورد | 4" |
| پنجره ها | شیشه یا شیشه ایمن |
| دقت | 2.5/1.6% |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
| اندازه | 2 "1.5" |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | SS316 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| اندازه | 4 اینچ (100 میلی متر) |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
| اندازه | 2.5 اینچ (60 میلی متر) |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| تضمین | 1Y |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| اندازه | 4 اینچ (100 میلی متر) |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| اندازه | 4 اینچ (100 میلی متر) |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| تضمین | 1 سال |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه مورد | 4" |
| پنجره ها | شیشه یا شیشه ایمن |
| دقت | 1.6٪ |