| تضمین | 1Y |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| نام محصول | گیج فشار پر روغن |
| اندازه | 100 میلی متر |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Original Place | Made In China |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Mount | Bottom Mount |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Size | 40mm-250mm |
| Case Size | 100mm |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Factory | Yes, We Are Factory |
|---|---|
| Display Type | Analog |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Size | 40mm-250mm |
| Keyword | Pressure Gauge |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | فشار سنج گلیسیرین جنس فولاد ضد زنگ |
| اندازه | 40 میلی متر |
| مواد | مورد فولاد ضد زنگ، داخل برنجی |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | کیس SS و قطعات داخلی برنجی |
| کلمه کلیدی | فشار سنج |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه | 60 میلی متر |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | کیس SS و قطعات داخلی SS یا برنجی |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | فشار سنج محوری پر از روغن |
| مواد | تمام فولاد ضد زنگ |
| ارتباط | بازگشت |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| نام محصول | فشار سنج فولاد ضد زنگ |
| اندازه | 4 اینچ ((100 میلی متر) |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| دقت | 1.6٪ |
| تضمین | 1Y |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| نام محصول | فشار سنج فولاد ضد زنگ |
| اندازه | 4 اینچ ((100 میلی متر) |
| مواد | فولاد ضد زنگ |