| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| پر کردن روغن | در دسترس برای پر کردن |
| مواد | مورد فولاد ضد زنگ و اتصال برنجی |
| دامنه فشار | 0 ~ 250 مگاپاسکال، نوار، بار، و غیره |
| تضمین | 1Y |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| مواد | مورد استیل ضد زنگ |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 100 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| کوه | کوه پایین |
|---|---|
| درخواست | صنعت |
| دقت | ± 1.6٪ از مقیاس کامل |
| کیفیت | 1 سال |
| نخ | 1/2''PT/NPT/G/M |
| روغن | همان طور که خواسته شده |
|---|---|
| کوه | پایین یا محوری |
| دامنه فشار | 30 inHG (خلاء) تا 15000psi |
| اندازه شماره گیری | 2 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| اندازه شماره گیری | 4 اینچ |
|---|---|
| متریال پنجره | شیشه های سخت |
| شماره گیری رنگ | سفید |
| اندازه مورد | 4 |
| پنجره ها | شیشه یا شیشه ایمن |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه | 2′′ ((50 میلی متر) |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| محدوده فشار | 0 ~ 100 مگاپاسکال، نوار، بار، و غیره |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| مواد | مورد استیل ضد زنگ |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 63 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| دامنه فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| اندازه شماره گیری | 2.5 اينچ 4 اينچ |
|---|---|
| دامنه فشار | 30 inHG (خلاء) تا 15000psi |
| کوه | پایین یا محوری |
| روغن | همان طور که خواسته شده |
| مواد اتصال | فولاد ضد زنگ یا فولاد سیاه |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 80mm، یا 80mm/ 100mm |