| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| اندازه | 63 میلی متر |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | فولاد سیاه |
| گارانتی | 1Y |
| مواد | بدنه فولادی با اتصال برنجی |
|---|---|
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 60 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| دامنه فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| کوه | پایین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| مواد | مورد فولادی سیاه و اتصال برنجی |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 63 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| دامنه فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| تضمین | 1Y |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| مواد | مورد فولاد ضد زنگ و اتصال برنجی |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 60 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 60 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| دامنه فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| کوه | بازگشت |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
| پنجره | شیشه، پلاستیک |
| اندازه مورد | 60 میلی متر |
| گواهینامه | CE، ISO9001:2008 |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| مکان اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 60 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| محدوده فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| سوار شدن | پشت |
| مادی | کیس فولادی ضد زنگ و برنجی |
|---|---|
| پیوستگی | پشت |
| دامنه فشار | فشار کم |
| دقت | 2.5 ٪ |
| اندازه شماره گیری | 63 میلی متر |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
|---|---|
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Case Size | 60mm |