| نوع | فشار سنج خلاء |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| مواد | وکیوم سنج |
| جای اصلی | ساخت چین |
| تضمین | 1 سال |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| دامنه فشار | 0 ~ 100 مگاپاسکال، نوار، بار، و غیره |
| Producing Experience | 11 Years |
| نوع روغن | در دسترس برای پر کردن روغن |
| کوه | پایین تر |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| تولید تجربه | 11 سال |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| بندر | چینگدائو، شانگهای، نینگبو، گوانگژو |
|---|---|
| نوع نصب | اتصال پایین |
| تولید تجربه | ده سال |
| مواد حرکتی | مس |
| پر کردن روغن | در دسترس برای پر کردن |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| اندازه اتصال | 1/4 1/2 اینچ NPT ، BSP |
| اندازه شماره گیری | 1.5 "-6 اینچ اینچ |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| مواد اتصال | مس |
| نام محصول | مانومتر پر از روغن |
|---|---|
| تضمین | 1Y |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| اندازه | 100 میلی متر |
| مواد | مورد فولاد ضد زنگ، داخل برنجی |