| دامنه فشار | 30 inHG (خلاء) تا 15000psi |
|---|---|
| تولید تجربه | 11 سال |
| مواد اتصال | فولاد ضد زنگ یا فولاد سیاه |
| دقت | ± 2.5٪ یا ± 1.6٪ از مقیاس کامل |
| قطعات خیس شده | برنج یا فولاد ضد زنگ |
| مواد اتصال | فولاد ضد زنگ یا فولاد سیاه |
|---|---|
| دامنه فشار | 30 inHG (خلاء) تا 15000psi |
| قطعات خیس شده | برنج یا فولاد ضد زنگ |
| دقت | ± 2.5٪ یا ± 1.6٪ از مقیاس کامل |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| دامنه فشار | 30 inHG (خلاء) تا 15000psi |
|---|---|
| قطعات خیس شده | برنج یا فولاد ضد زنگ |
| مواد اتصال | فولاد ضد زنگ یا فولاد سیاه |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| تولید تجربه | 11 سال |
| اندازه اتصال | 1/4 1/2 اینچ NPT BSP ... |
|---|---|
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| محل اتصال | پایین |
| نوع | مهر و موم دیافراگم |
| محدوده اندازه گیری | 0 تا 100 مگا پاسکال |
| روغن | همان طور که خواسته شده |
|---|---|
| کوه | پایین یا محوری |
| دامنه فشار | 30 inHG (خلاء) تا 15000psi |
| اندازه شماره گیری | 2 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
|---|---|
| OEM | آره |
| شماره گیری مواد | آلومینیوم |
| محل اتصال | پایین |
| نوع نصب | مستقیم پایین یا عقب |