| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
|---|---|
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| اندازه | 100 میلی متر |
| نوع نصب | اتصال پایین یا عقب |
| درخواست | اندازه گیری فشار صنعتی |
| اندازه | 100 میلی متر |
|---|---|
| نوع نصب | اتصال پایین یا عقب |
| افتتاح | 1.6 |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| دقت، درستی | 2.5٪ |
|---|---|
| درخواست | اندازه گیری فشار صنعتی |
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| اندازه | 63 میلی متر |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| درخواست | اندازه گیری فشار صنعتی |
|---|---|
| دقت، درستی | 2.5٪ |
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| اندازه | 63 میلی متر |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| نوع نصب | اتصال پایین یا عقب |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| اندازه | 100 میلی متر |
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| درخواست | اندازه گیری فشار صنعتی |
| درخواست | اندازه گیری فشار صنعتی |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| نوع نصب | اتصال پایین یا عقب |
| نوع نصب | اتصال پایین یا عقب |
|---|---|
| درخواست | اندازه گیری فشار صنعتی |
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| افتتاح | 1.6 |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| نظر شما | قابل قبول |
|---|---|
| اندازه | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| بندر | چینگدائو، شانگهای، نینگبو |
| نوع نمایش | آنالوگ |
| اندازه اسمی | 22mm-41mm |
| جزئیات بیشتر | موجود سفارشی کردن |
|---|---|
| اندازه اسمی | 22mm-41mm |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| مقیاس | چاپ به عنوان تقاضا |
| واحد مقیاس | "بار"، "پسي" و غیره |
| نخ | 1/8''g/npt/m |
|---|---|
| نوع نمایش | آنالوگ |
| اندازه | ۲۳ میلیمتر۲۵ میلیمتر۲۸ میلیمتر۳۸ میلیمتر |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| نظر شما | قابل قبول |