| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
|---|---|
| مواد | فولاد سیاه |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 40 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| دامنه فشار | ساخته شده به عنوان نیاز، Mpa، نوار، psi، کیلوگرم و غیره. |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | فشارسنج لرزه ای تمام فولاد ضد زنگ |
| اندازه | 2.5 اینچ (60 میلی متر) |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه | 2′′ ((50 میلی متر) |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| محدوده فشار | 0 ~ 100 مگاپاسکال، نوار، بار، و غیره |
| نظر شما | قابل قبول |
|---|---|
| اندازه | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| بندر | چینگدائو، شانگهای، نینگبو |
| نوع نمایش | آنالوگ |
| اندازه اسمی | 22mm-41mm |
| دقت | ± 2.5٪ یا ± 1.6٪ از مقیاس کامل |
|---|---|
| قطعات خیس شده | برنج یا فولاد ضد زنگ |
| مواد اتصال | فولاد ضد زنگ یا فولاد سیاه |
| دامنه فشار | 30 inHG (خلاء) تا 15000psi |
| اندازه شماره گیری | 2.5 اينچ 4 اينچ |
| جزئیات بیشتر | موجود سفارشی کردن |
|---|---|
| اندازه اسمی | 22mm-41mm |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| مقیاس | چاپ به عنوان تقاضا |
| واحد مقیاس | "بار"، "پسي" و غیره |
| نوع شرکت | تولید کننده |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| دقت | ± 2.5٪ یا ± 1.6٪ از مقیاس کامل |
| اندازه شماره گیری | 2.5 اينچ 4 اينچ |
| بندر | چینگ دائو، شانگهای، نینگبو، گوانگژو |
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
|---|---|
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| اندازه | 100 میلی متر |
| نوع نصب | اتصال پایین یا عقب |
| درخواست | اندازه گیری فشار صنعتی |
| دقت | ± 4٪ |
|---|---|
| نوع نمایش | آنالوگ |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مقیاس | چاپ به عنوان تقاضا |
| بندر | چینگدائو، شانگهای، نینگبو |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
|---|---|
| واحد مقیاس | "بار"، "پسي" و غیره |
| اندازه | ۲۳ میلیمتر۲۵ میلیمتر۲۸ میلیمتر۳۸ میلیمتر |
| بندر | چینگدائو، شانگهای، نینگبو |
| نظر شما | قابل قبول |