| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه شماره گیری | 63 میلی متر |
| مواد | قاب فولادی سیاه / فولاد ضد زنگ |
| خدمات | خدمات پس از فروش کامل |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
| اندازه | 2" 1.5" 1" |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | SS316 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
|---|---|
| اندازه شماره گیری | 6′′ ((2.5′′،4" اختیاری است) |
| محدوده اندازه گیری | 0 تا 6 مگا پاسکال |
| دقت | 1.6٪ |
| تضمین | 1 سال |
| تضمین | 1Y |
|---|---|
| نام محصول | مانومترها |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| اندازه | 60 میلی متر |
| دقت | 2.5٪ |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| تضمین | 10 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
| اندازه | 2.5 اینچ (63 میلی متر) |
| مواد | فولاد سیاه یا فولاد ضد زنگ |
| دقت | 2.5٪ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه | 2.5 اینچ (63 میلی متر) |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| مواد | کیس SS و قطعات داخلی برنجی |
| دقت | ± 1.6٪ از مقیاس کامل |
|---|---|
| نخ | 1/4 "1/2''BSP/PT/NPT/G/M |
| اشاره گر | آلومینیوم با رنگ مشکی |
| ارتباط | کوه پایین |
| متریال پنجره | اکریلیک، شیشه |