| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Size | 40mm-250mm |
| Case Size | 40mm |
| Original Place | Made In China |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری | به عنوان خواسته ها |
| دقت، درستی | 2.5٪ |
| اندازه | 63 میلی متر |
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| Mount | Bottom Mount |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Size | 40mm-250mm |
| Case Size | 100mm |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| نام محصول | فشار سنج گاز lpg |
| مواد | کیس استیل مشکی |
| جای اصلی | ساخت چین |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | فشار سنج گلیسیرین جنس فولاد ضد زنگ |
| مواد | مورد فولاد ضد زنگ، داخل برنجی |
| دامنه فشار | 0 ~ 100 مگاپاسکال، نوار، بار، و غیره |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| نام محصول | گیج فشار پایین میکرو |
| ارتباط | پایین |
| مواد | فولاد ضد زنگ یا فولاد سیاه |
| نام محصول | گیج فشار دیافراگم |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| اندازه | 60 میلی متر |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| تضمین | 1 سال، 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| نام محصول | صادر کننده دستگاه فشار سنج |
| اندازه | 100 میلی متر |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| نام محصول | گیج فشار دیافراگم |
| مورد | فولاد ضد زنگ |
| اندازه | 100 میلی متر |