| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه مورد | 4" |
| پنجره ها | شیشه یا شیشه ایمن |
| دقت | 2.5/1.6% |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه مورد | 4" |
| پنجره ها | شیشه یا شیشه ایمن |
| دقت | 1.6٪ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| روغن پر شده | گلیسیرین |
| مواد | تمام فولاد ضد زنگ |
| ارتباط | پایین |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
| روغن پر شده | گلیسیرین |
| مواد | تمام فولاد ضد زنگ |
| ارتباط | پایین |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه مورد | 4" |
| پنجره ها | شیشه یا شیشه ایمن |
| دقت | 2.5/1.6% |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| اندازه مورد | 4" |
| پنجره ها | شیشه یا شیشه ایمن |
| دقت | 2.5/1.6% |
| مادی | کیس فولادی ضد زنگ و برنجی |
|---|---|
| پیوستگی | پشت |
| دامنه فشار | فشار کم |
| دقت | 2.5 ٪ |
| اندازه شماره گیری | 63 میلی متر |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
|---|---|
| قابلیت ارائه | 30000 در ماه |
| محل منبع | شاندونگ چین |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM |
| پر کردن روغن | در دسترس برای پر کردن |
| مواد | مورد فولاد ضد زنگ و اتصال برنجی |
| دامنه فشار | 0 ~ 100 مگاپاسکال، نوار، بار، و غیره |