| نام محصول | مینی فشار سنج |
|---|---|
| اندازه | 41 میلی متر |
| مواد | فولاد |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| دقت | 4% |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Original Place | Made In China |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Mount | Bottom Mount |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Size | 40mm-250mm |
| Case Size | 100mm |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
|---|---|
| Mount | Bottom Mount |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| نام محصول | فشار سنج برقی تماس |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| محدوده فشار | 0~100Mpa،bar،mbar،psi و غیره |
| دقت | 1.6٪ |
| مواد | دستگاه فشار سنج حلقه ی bezel |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| مکان اصلی | ساخت چین |
| اندازه شماره گیری | 100 میلی متر، یا به عنوان الزامات ساخته شده است |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| ویژگی | بادوام |
| بازار اصلی | در سراسر جهان |
| پرداخت | روش های مختلف پرداخت |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| نام محصول | فشار سنج صنعتی |
| مواد | کیس استیل مشکی |
| جای اصلی | ساخت چین |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM |
| نام محصول | فشار سنج فولادی عمومی |
| مواد | کیس استیل مشکی |
| جای اصلی | ساخت چین |
| اندازه | 2′′ (50 میلی متر) |
|---|---|
| مواد | جعبه فولادی سیاه و بخش های داخلی مس |
| تضمین | 1 سال |
| کوه | نصب شعاعی |
| دقت | 2.5٪ |